DarkShadows

One forum of magic

ИндексPortale*КалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятелите ни
Съб Фев 23, 2013 1:01 am by Елена Гилбърт

» Рекламирайте тук
Съб Фев 23, 2013 1:00 am by Елена Гилбърт

» Искам да сменя
Съб Фев 23, 2013 12:58 am by Елена Гилбърт

» Търся си другарче за миналото?
Вто Фев 19, 2013 12:19 pm by Thor

» Статуята на плачещия ангел
Нед Фев 17, 2013 2:06 pm by Aleksia.

» Сънят на Арън с Клеопатра (+18)
Вто Яну 01, 2013 1:40 pm by Клеопатра

» ТЕМА...................
Чет Дек 27, 2012 5:24 pm by zahir.

» Арт Кафето
Пон Окт 08, 2012 10:47 pm by Клеопатра

» ДА ПИТАМ ХД
Сря Сеп 26, 2012 8:08 am by Клеър Грей

Гласувайте за нас.
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com
Top posters
Aries.

Елена Гилбърт

Катрин Пиърс

Madison Miller

Aphrodite

Клеопатра

Bryan Bastard

Katniss Goldlion

Charlotte Petrova.

Dean Winchester

~* Екипът ни *~
Админи: Елена: Арес: Мелиса: Moд: Али

Share | 

Стриптийз клуб

Go down 
АвторСъобщение
Aries.
The God of War.
The God of War.

Брой мнения : 1082
Местожителство : Somewhere in Time

ПисанеЗаглавие: Стриптийз клуб    Нед Юни 17, 2012 1:54 am

▇ ▆ ▅ ▃ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ ▆ ▅ ▃ ▂ ▃ ▅

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Арън Корвин
Ловец
Ловец

Брой мнения : 272

ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз клуб    Вто Юни 26, 2012 8:02 am

Вратите на стриптийз клуба се отвориха и там влезе млад мъж облечен в бяла риза и дънки.Очите му зашареха наоколо и той пристъпи по навътре като оглеждаше мястото докато силна музика кънтеше и полуголи момичета танцуваха по пилоните.Той отиде до бара и си поръча нещо за пиене от бармана като през цялото време зяпаше отражението на една танцьорка в огледалото срещу него на стената зад бармана.Усмихвайки се той взе чашата която му бе подадена и отпи глътка от нея.След това се намести по удобно на един от столовете за му е по удобно и за да не седи прав на бара просто така.Арън се почеса по главата и почна да навива ръкавите на своята риза чак до лактите си за му не му пречат.
Каси Рей
Ангел
Ангел

Брой мнения : 14

ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз клуб    Вто Юни 26, 2012 8:21 am

Времето летеше.Когато наближаваше Есента,имах странното усещане,че
всичко някак си отива.Нима хората не обичаха новото начало?Нима това не
беше начин да забравят лошите разочаровния за всичко,което наранява
онова нещо,наречено сърце?Жалко,че така и не успях да разбера какво е да
изпитваш нещо.Сякаш сърцето ми стоеше някак празно.Усещах единствено
празнота.Плашеща хладна празнота.Нищо повече.Аз прокарах ръка по
седалката и потупах шофьора на лимузината си.
Скоро пристигнах в
Мистик Фолс,но вече усещах някаква досада от всичко ,което ставаше
тук.Не познавах почти никого,но вече успях да вляза в спор с половината
жители,заради маниерите.Поне моето прозрение,че престоя ще бъде доста интересен се оказа съвсем верен.
Единственото,което желаех тогава...хубаво питие в приятна компания.Слуховете,че богаташките дъщерички са доста разкрепостени.Беше слух,но понякога във всяка легенда се крие една капка истина,нали?
Лумузината спря някъде в началото на града.
Странно,често привличах доста погледи.Поне имаше защо.
Аз закрачих през една уличка и се вмъкнах в някакъв бар.Охо,голи хора си кършат телата.Доста любопитно.
Аз седнах на една масичка и отпих от питието си.Изкушавах се да покажа какво умеех,но нека да не засенчваме.Очите ми се спряха на някакъв тайнствен човек,който следеше положението.Хм,тази вечер ставаше доста забавна.Аз завъртях тяло до пилона :
-Ще ме почерпиш ли едно?-прехапах устна.
Арън Корвин
Ловец
Ловец

ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз клуб    Вто Юни 26, 2012 11:48 pm

- Разбира се,че ще те почерпя! -отвърна той като извърна глава към нея и се усмихна широко кимайки.
Веднага се загледа в пищните й форми и прецени,че задължително трябва да почерпи тази сексапилна непозната красавица.
- Е, какво ще пиеш? - попита я Арън като очите му зашариха по невероятното й тяло и специално по бюста й. - Поръчай си каквото поискаш, аз черпя разбира се!
Усмивката му не слизаше от устата му, та той все още я гледаше развълнувано все едно беше ангел от небето която си търсеше компания.
- Е какво прави такава мацка като теб тук?- попита я той след малко докато тя чакаше бармана да вземе поръчката й. - Твърде секси си са това място!Направо засрами танцьорките тук, а те ходят доста разсъблечени.
Каси Рей
Ангел
Ангел

ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз клуб    Сря Юни 27, 2012 3:15 am

Доста любопитно,че имаше такива хора.Не знаех на какво да дължа това
поведение от непознатия.Чувствах някакво удоволствие,че той постоянно
наблюдаваше действията ми.Аз сбръчих чело.Когато беше намесен
алкохол,трябваше да бъда доста внимателна.Странните преживявания в
негова компания бяха сравнително.
Почесах врата си.Нямах намерение да
губя ценното си време за обикновени хора.Желаех да се позабавлявах и да
отпразнувах пристигането си в Мистик Фолс.Но нямаше да губя.Усмихнах се
някак тайнствено и проточих ръка към питието си.
Очите ми отново спряха върху непознатия.Не беше зле.Даже донякъде ми допадаше.
Направих гримаса.Ударих с ръка .Аз изпитах още някакво задоволство ,че намерих компания в иначе хубавото градче.За начало беше добре.Аз реших да бъда донкъдя внимателна,защото не исках да разбира каква съм.Бях доста рязка.Аз разлистих менюто:
-Да кажем,че търся компания...едно мартини.-показах ,че обичах предизвикателствата.
Арън Корвин
Ловец
Ловец

ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз клуб    Сря Юни 27, 2012 3:25 am

- Аз също! - отвърна той като кимна положително с глава. - Ако искаш можем взаимно да си правим компания.
Усмихна се и я погледна право в очите като игриви искри заиграха в неговите очи.Очевидно беше му беше скучно, това красиво произведение на природата пред него определено му прихвана вниманието.
- Ако мое да помогна с това да ти бъда добра развлекателна компания ,то аз доброволно предлагам себе си.
Мъжа й намигна като отпи от свята чаша малка глътка преди отново да върне погледа си върху нея и нейното прекрасно тяло.
Каси Рей
Ангел
Ангел

ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз клуб    Сря Юни 27, 2012 3:36 am

Харесваше ми.Онова прекрасно чувство,което караше съзнанието ми сякаш да
замръзва.Отново думите му предизвикаха усмивката ми.Аз добре знаех
какво целеше.Но знаех,че ме привличаше.По някакъв странен начин.
Исках
да усетя онова удоволствие от живота.Подпрях се на бара.Очите ми
фокусираха непознатия и как ръката му докосна рамото ми.Езика мис е
спусна по устните ми.Питието свършваше за мое неудоволствие.
Но той още стоеше на стола.Странно,удоволствието продължаваше.
Аз килнах глава настрани и се усмихнах мило.Не можеше ли да разбере,че изпитвах някакво прилвличане?Умеех да показвам какво.
Аз прместих стола:
-Ще ми покажеш ли как ще ме разведриш?-отместих пак.
Арън Корвин
Ловец
Ловец

ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз клуб    Сря Юни 27, 2012 3:47 am

Арън се приближи към нея и впи устни в нейните като обви ръка около кръста й като я притисна силно към себе си.Езика му нахлу в устата й и почна игриво да се движи около нейния.Другата му ръка се спусна по дупето й и го стисна силно с пълна шепна усещайки сладките бузи на задните й части.
- Това как ти се струва? - попита я той след края на целувката.
Ръцете му продължиха да сноват по тялото й като той я опипваше навсякъде където свареше.
- Е, какво мислиш?Искаш ли да те чукам?- попита я той директно без заобикалки.
Каси Рей
Ангел
Ангел

ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз клуб    Сря Юни 27, 2012 4:00 am

Нямаше дори капка тактичност.Но реших да не включа на режим ''заяждане''.Плъзнах ръка на гърба на нерпознатия и го целунах.Аз обмислях как да разбера поне нещо за неговата скромна особа.Не подозирах дори какво е името му.Усмивката ми отново изгря на лицето ми.Ръцете ми се движеха по тялото на непознатия.Устните ми се изкачваха от врата му към неговите устни,като усетиха сладкия вкус.
Не вършех такива неща.
Аз се измъкнах от хватката на ловеца.Усмихнах се и хванах питието си.
Направих се,че не усещам погледа на
непознатия.Аз облегнах на бара:
-Доста си дързък...дори не зная името ти.-махнах с ръка за още едно.
Арън Корвин
Ловец
Ловец

ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз клуб    Сря Юни 27, 2012 4:12 am

- Казвам се Арън!Приятно ми е да се запознаем! - каза той като подаде ръка за да се здрависат.
Усмихна се и облиза собствените си устни докато гледаше нея право в очите и не откъсваше поглед нито за миг.
- А твоето име как е ? - попита я той с любопитство като отпи още няколко глътки от своята чаша.
Аран зачака нейният отговор търпеливо опитвайки се да изпразни своята чаша колкото може по-бързо защото нямаше търпение да се позабавлява с тази непозната жена иначе скуката би го убила доста бързо след като нямаше желание да дели някоя танцьорка с друг мъж.
- Не винаги съм така дързък, но сега съм в специално настроение. - промълви гордо той.
Каси Рей
Ангел
Ангел

ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз клуб    Сря Юни 27, 2012 4:22 am

До устините ми стоеше един доста рязък израз.Реших да бъда любезна.Винаги държах на добрите обноски.Аз оправих кичурите.Разбирах какво искаше.Знаех,че не беше правилно да стоя в бара.Усмихнах се и отново седнах на стола.Беше странно защо онова питие свършваше бързо.В приятна компания времето летеше.
Аз прочетох желанието в неговите очи.Усмихнах се вяло.Постоях време ,докато.Прецених,че трябваше да разкрия коя съм...но трябваше и да кажа какво бях.За повечето е странно,че бях ангел.
Аз изпуках пръсти:
-Аз съм Каси Рей,приятно ми е...не мисля,че изпускаш да си подобен.-скръцнах със зъби.
Арън Корвин
Ловец
Ловец

ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз клуб    Сря Юни 27, 2012 4:41 am

- Извинявай, ако държанието ми те е обидило. - каза той като наведе гузно глава и отпи поредната глътка от чашата си като я изпразни.
Погледна към Каси с доста по мирен поглед колкото преди.Почуства се малко глупаво,че бе започнал така, но отдавна не бе имал подобен контакт с такава жена от този ранг.
- Надявам се,че не ми се сърдиш и ми прощаваш! - тихо промълви той като я прегърна леко през кръста и се вгледа в красивите й очи.
Той се наведе и отново я целуна по устните, но този пък беше доста по нежно като я гушна прегръдките си отърквайки леко тялото си в нейното.
Каси Рей
Ангел
Ангел

ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз клуб    Сря Юни 27, 2012 4:56 am

Беше съвсем различно.Предполагах,че зад суровата външност някъде имаше нежен човек,който пазеше емоциите си.Успявах да намеря винаги някакво решение на повечето проблеми,но винаги на другите.Аз не обичах мъжете,които понякога прекаляваха с показността.Някъде дълбоко в сърцето знаех,че е специален.С усещането,че върешех .Целунах го нежно.
Аз скъсах едно конче от дрехата си:
-Убеди ме...-изпърхах с мигли.Какво правех?
Арън Корвин
Ловец
Ловец

ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз клуб    Сря Юни 27, 2012 5:10 am

Арън заби муцуна в гушата й се отдаде на нежни милувки и целувки по врата й.Искаше да й покаже колко нежен и мил може да бъде и ,че наистина много я желае.Продължи да целува нейния врат като ръцете му я държа за кръста, придърпана и прилепнала към него.сърцето му заби от лудост когато усети близостта с нея.Все едно за първи път правеше подобно нещо.Чувстваше я специална и близка до сърцето си.Искаше му се тя да бе само негова, но се съмняваше,че подобно красиво момиче би си паднало по един дързък мъж като него.
- Да отидем някъде на по усамотено, ако искаш! - предложи той като впери очи жадно в нея и леко целуна устните й само с върха на своите.
Каси Рей
Ангел
Ангел

ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз клуб    Сря Юни 27, 2012 5:26 am

Беше сравнително особен.Срещнах доста хора.Проточих врат и потърсих часовника.Аз закрачих из бара.Знаех,че не постъпвах честно спрямо Арън.Успях да намеря хиляди оправдания с това да се измъкна,но истината си беше,че.Устните ми се плъзнаха отново по тялото на Арън.Исках да усетя неговите ръце на тялото си.Писна мик вечно да съм някак самотна.
Аз предложих:
-Хубаво,нека отидем ,но бързичко.-зарових ръце в косата.
Арън Корвин
Ловец
Ловец

ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз клуб    Сря Юни 27, 2012 5:38 am

Той я хвана за ръка и я поведе към една от по усамотените сепарета на клуба.Дръпна пердетата и се обърна към нея като отново я целуна обвивайки ръце по тялото й и по специално надолу към дупето й.Спусна се леко надолу с лице и зарови нежно муцуна в гърдите й като задиша учестено и забързано.Разтвори леко краката й и потърка издутината на панталона си в нея нагоре и надолу.
- Надявам се това да ти харесва! - каза той като продължи да целува гърдите й пред дрехите й като пъхна ръка между краката й и започна да търка дланта си там където тя бе най-чувствителна.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Стриптийз клуб    

Стриптийз клуб
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1