DarkShadows

One forum of magic

ИндексPortale*КалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятелите ни
Съб Фев 23, 2013 1:01 am by Елена Гилбърт

» Рекламирайте тук
Съб Фев 23, 2013 1:00 am by Елена Гилбърт

» Искам да сменя
Съб Фев 23, 2013 12:58 am by Елена Гилбърт

» Търся си другарче за миналото?
Вто Фев 19, 2013 12:19 pm by Thor

» Статуята на плачещия ангел
Нед Фев 17, 2013 2:06 pm by Aleksia.

» Сънят на Арън с Клеопатра (+18)
Вто Яну 01, 2013 1:40 pm by Клеопатра

» ТЕМА...................
Чет Дек 27, 2012 5:24 pm by zahir.

» Арт Кафето
Пон Окт 08, 2012 10:47 pm by Клеопатра

» ДА ПИТАМ ХД
Сря Сеп 26, 2012 8:08 am by Клеър Грей

Гласувайте за нас.
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com
Top posters
Aries.

Елена Гилбърт

Катрин Пиърс

Madison Miller

Aphrodite

Клеопатра

Bryan Bastard

Katniss Goldlion

Charlotte Petrova.

Dean Winchester

~* Екипът ни *~
Админи: Елена: Арес: Мелиса: Moд: Али

Share | 

Дискотека ''Опиум ''

Go down 
АвторСъобщение
Катрин Пиърс
Admin
Admin

Брой мнения : 870
Местожителство : In my Dark World

ПисанеЗаглавие: Дискотека ''Опиум ''   Чет Юни 14, 2012 1:01 am

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://dark-shadows.forumativo.com
Elliеnor Grace Pearce ♥
Гръцко Божество
Гръцко Божество

Брой мнения : 44

ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека ''Опиум ''   Пет Юни 22, 2012 8:09 am

Елинор тъкмо беше пристигнала в новият град за който чу и веднага,естествено реши да излезе.Облече се и оправи гримът и косата си.Беше богиня и винаги изглеждаше зашеметяващо,но полагаше и много грижи за това.Излезе от домът си и се разхождаше по улиците сякаш ''светът е нейн'' беше определено в неин стил да го прави.Винаги се държеше високомерно и грубо,освен с тези които привличаха вниманието й. Чу за дискотека на име "Опиум" и реши да отиде там.Разбра,се че е имало парти,на което щяло да присъстват доста хора.. Хм перфектно за нея.Нова свалка или отмъкната душа.. какво по добре от това можеше да се случи.Влезе както подобава в бара и всички я огледаха.Беше доста препълнено.За нейно щастие имаше цяло сепаре свободно към което се запъти.Но в няколко секунди преди нея един мъж седна на него.Тя повдигна вежда и се спя.Когато мъжът се обърна с лице към нея се ухили дяволито.Приближи се и скръсти ръце пред него.
- Я да видим с кой отново се срещнах.. - каза тя иронично и го погледна.
Той вдигна погледът си бавно а след това и неговата усмивка се качи на лицето му.Все още си спомняше господинът пред нея ,защото той бе единственият който и беше правил такъв номер.. Демон какво може да очакваш от тях?!
- Доста .. приятна изненада! - добави Ел с ирония.
Е признаваше си ,че беше прекарала доста приятна вечер с него ,но все още му беше ядосана ,за това което беше направил.Беше убедена ,че той си спомня доста ясно какво се беше случило защото му беше забавно да я види отново.
- Нямаш нищо против на да седна при теб нали?! - попита тя но не дочака отговорът му.
Седна на сепарето и скръсти крака.Изкара кутията си със цигари и запали една.Димът започна да се извива на горе а богинята беше в доста добро настроение.
Вижте профила на потребителя http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Bryan Bastard
Демон
Демон

Брой мнения : 394

ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека ''Опиум ''   Пет Юни 22, 2012 8:29 am

Тази вечер щях да се забавлявам като хората, понякога ми допадаше начина им на живот... Дънки, тениска, кожено яке. Облякох се напълно типично като за човек и отидох в бара, в който ходех, когато исках да се слея с хората. Седнах на последното свободно сепаре и зачаках сервитьорката, но вместо това чух един доста добре познат глас и се усмихнах. Тя седна до мен и запали цигара. Последвах примера й и аз също запалих.
- Наистина е приятна изненада Елинор, от кога не сме се виждали век и половина? - Огледах я добре и реших да се заям с нея. - Тази рокля не те ли прави дебела?
Засмях се с глас и се облеагнах назад. Може и да беше неставнима в леглото, но не обичах да се обвързвам за дълго, затова още на следващата сутрин я предадох на хората като им казах, че е вещица. Те изпаднаха в ужас и решиха да я изгорят на кладата, няма нужда да споменавам колко мъчително е това за някой, който не може да умре...
- Съжалявам за кладата, май върховете на косата ти още не са се възтановили добре. - Протегнах се и се заиграх с края на един кичур от коста й.
Сервитьорката дойде да вземе поръчките ни. Срещата със стар приятел си заслужаваше да се полее с бутилка уиски.
Вижте профила на потребителя
Elliеnor Grace Pearce ♥
Гръцко Божество
Гръцко Божество

ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека ''Опиум ''   Пет Юни 22, 2012 8:40 am

Елинор се вкисна при хапливите коментари излезнали от устните му.Никога нямаше да забрави колко грубо беше от негова страна да каже на хората,че е вещица преди повече от 150 години.Тогава е било трагедия когато някой разбере ,че те съществуват .. а сега всеки втори се мисли за вампир,вещица или демон .. Хора.. каква ли глупост няма да измислят?!
- Явно зрението ти е станало много лошо Браян .. някоя вещица ли те прокълна?! - не му остана длъжна и се ухили лицемерно.
Усмивката и изчезна за по малко от секунда.Сервитьорката дойде а той избърза да поръча бутилка уиски.Хм.. за стар приятел беше добро питие като за ''добре дошъл''.
- Нали знаеш,че съм от злопаметните ,но .. странно защо на теб искам да ти го върна по друг начин?! - завъртя очи тя и взе чашата с уиски.
Хапливите изрази не спираха да летят и от двамата.Обичаен разговор за двама стари приятели.. с история.
- За старите времена - каза Ел и вдигна чашата си.
Отпи голяма глътка от нея и погледна демонът стоящ до нея.Винаги се ''сприятеляваше'' само с създания на Ада .. беше взела характера на майка си.
Bryan Bastard
Демон
Демон

ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека ''Опиум ''   Пет Юни 22, 2012 8:56 am

Това че ме заяде за вещицата ме накара да се усмихна, все пак помнеше доста добре, какво се беше случило. Елинор Надигна чашата си с уиски и я преполови. Какво ли искаше да каж с това, че ще ми го върне по дръг начин. Хората не бяха такива каквито бяха едно време, сега не бяха толкова доверчиви, пък и кладата отдавна вече я нямаше. Както и смъртната присъда, освен ако не съм извършил някакво наистина тежко престъпление, като убийството на президента например.
- Какво те води насам? Нима вече си разрушила останалия свят и сега идваш да довършиш последния град? - Усмихнах се и изпих чашата с уиски пред себе си. Знаех, че ще ни трябват два кашона от това, за да се напием, все пак ние не бяхме хора...
Точно като преди време изглеждаше също толкова привлекателна, естествено и нейното тяло като моето не беше остаряло и с ден.
- Ще ми кажеш ли как точно ще ми отмъстиш? - Толкова ми се искаше да е нещо гадно, това можеше да ни сближи отнова. Например да ме подпали както аз нея или нещо по отвратително, като да ме затвори в клетка с изгладнели диви котки... Реших да спра да си мисля за това, така и не бях сигурен дали може да чете мислите ми. Не се бяхме сближили толкова че да покажем на какво сме способни...
Elliеnor Grace Pearce ♥
Гръцко Божество
Гръцко Божество

ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека ''Опиум ''   Пет Юни 22, 2012 9:14 am

Елинор искаше да се засмее на глас,но все още се сдържаше.Разбира се,че можеше да чете мислите му,дори ако искаше можеше и да ги промени,но .. беше прекалено секси да го прави.Попита я какво я води в този град!? Странен въпрос на който не знаеше правилният отговор.
- Всъщност съм тук без причина,но това не пречи че не мога се развихря в моята сила. - засмя се тя и намекна за разрушението.
Не беше последният град,но скоро смяташе да се върне обратно тук за да го разруши.Точно тази вечер не беше най-подходящо.Но на нея не й пречеше особено.
Той напълни втора чаша а аз последвах примерът му.Уискито беше един от любимият ми алкохол,както виното и шампанското.Можех да изпия много и най-хубавото беше,че никога нямаше да успея да се напия.Ако исках да се замая,както си помисли той ни трябваха два кашона с уиски.Браян не си траеше и веднага я попита как ще му ''отмъсти''.
- Идеята с клетката ми допада,но едва ли вътре ще има диви котки.. - каза тя дяволито и се подсмихна.
Пресуши и следващата чаша и запали втора цигара,като за по чудо ги беше намалила.. преди пушеше по 2 кутии на ден,а сега само 1 .. Ако беше човек,до сега доста пъти да е била умяла.
- А теб какво те води тук? Не вярвах,че ще те срещна отново - побърза да попита и него.
Наистина не вярваше ,че ще го срещне отново,но се радваше,че го срещна.С удоволствие би направила нещо .. лудо и грубо с него.
Bryan Bastard
Демон
Демон

ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека ''Опиум ''   Пет Юни 22, 2012 11:29 am

Както и предполоцих четеше мисли, но все пак се очакваше богинята на раздора да може да го прави, иначе как щеше да сее смут. Имаше ли нанакъв смисъл изобщо да говоря, като тя знаеше точно какво става в главата ми. Имаше два вариянта или най - безсрамно да я лъжа в очите или да казвам какво точно си мисля.
В главата ми се появи един доста ясен спомен, годината беше 1839. Тогавашните барове не бяха като сегашните, тогава почти всеки втори се разхождаше с пистолет. Хората все още вярваха в какви ли не ужасий, но тогава бяха прави, защото свръхестествените същества винаги са съществували. Запознах се с момиче в един бар, говорихме кратако, заведох я в замъка си и започнахме да се разгорещавахме, тогава разбрах каква е. Всичко си беше направо съпер, но какво можеше да се очаква и двамата имахме дългогодишен опит, е тя даже многовековен.
Знаех, че може да види всяка картина в можъка ми, затова се облегнах назад, запалих втора цигара и се наслаждавах на израженията и. Спрях мислите си, изпих уискито, като си налях нанаово и на нея също.
- Мен нищо не може да ме води, аз просто обикалям... Знаеш ли, че се надявах да се срещнем, за да повторим това шоу... - Ухилих се самодоволно.
А може и да си отмъстиш: преди или след това, защо не и по време на него.
Elliеnor Grace Pearce ♥
Гръцко Божество
Гръцко Божество

ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека ''Опиум ''   Пет Юни 22, 2012 1:14 pm

Богинята се засмя на мислите му за това дали да я лъже или да и казва истината.Отпи от уискито което туко що и беше налял и последва примерът му с цигарата.Запали я и димът грациозно напусна устните й.Бързо сменяше както настроенията си така и мислите си.Хм.. 1839 година.. Какви спомени му удряше.Явно се опита да си спомни всеки един детайл за да я накара да се почувства неловко,но не му се получи.
- Ще споделиш ли коя,е била щастливката през тази нощ? - попита Елинор и се ухили дяволито.
Обичаше да се прави на луда за това,че ''не знае'' какво му се върти в главата.Но и тя и той много добре знаеха,че дори и да опита няма да й се получи.Той изключи мислите си .Явно имаше тренинг. Отговори на въпросът и ,че се е надявал да се срещнат ,за да повторят шоуто.Елинор повдигна вежди въпросително и същевременно игриво.
- Кое шоу по точно.. - каза тя и прехапа долната си устна.
Трябваше да се уточнява... В главата на една богиня се въртеше същото като в на един демон,нищо че той не знаеше това.Можеше и скоро да го разбере...
Bryan Bastard
Демон
Демон

ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека ''Опиум ''   Пет Юни 22, 2012 1:38 pm

Засмях се леко, нямаше смисъл от пояснения, за коя става въпрос. И двамата бяхме наясно, дори бях повече от сигурен, че тя си я спомня много по добре от мен точно онази нощ, която описах в мислите си.
-Кое шоу ли? Това, което е забранено за непълнолетни...
Дръпнах си от цигарата иизпих отново уискито в чашата си, а след това отново напълних и двете. Щеше да е странно да поискам на сервитьорката кашонче, но я повиках до масата и се вглеадх в очите й, като леко си поиграх с чувствата и. Сега тя искаше да направи каквото пожелая, а аз исках още две бутилки. Тя изприпка до бара и за секунда ги донесе. Казах и да се наведе леко и я целунах, като внуших на чувствата и да сли мислят че това е най - прекрасната целувка, която е имала през живота си. Освободих я и я изпратих да върви, а като се отдалечаваше, отдръпнах контрола си от нея.
Обърнах се към Елинор и се усмихнах весело.
- Обичам да получавам това, което искам... - Вглеадх се в очите й и пробвах с нея. Чувствата и трябваше да се разбушуват и тя да ме пожелае. Мен, тялото й, всичко което мога да й дам... - Или не мога да ти повлиая или имаш зверски самоконтрол... Кое от двете е Елинор?
Наклоник леко глава на една страна и продължих да се взирам в очите й, като усилвах контрола на дарбата си със всяка секунда.
Elliеnor Grace Pearce ♥
Гръцко Божество
Гръцко Божество

ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека ''Опиум ''   Пет Юни 22, 2012 2:01 pm

Елинор си спомняше доста ясно вечерта която описа в мислите си.Браян започна да се заиграва със сервитьорката.Първо и поръча две бутилки уиски а след това я целуна.Внушаването ,че това е най-хубавата целувка в живота на момичето накара Ел да се засмее и дори да разлее уиски.Тя изпуши цигарата си а след това я загаси в пепелникът на масата.Явно демонът се опита да направи с нея същото.С думите ''Обичам да получавам това което искам" тя само повдигна веждата си и го погледна.Не му се получиха нещата.. дори той сам си го призна..Тя се приближи до него и застана на милиметри от лицето му.
- Опитай по силно,може и да ти се получи .. - прошепна тя в ухото му а след това впери поглед в очите му.
Приближи се още по близко а след това го бутна да се върне на мястото си и тя направи същото.Ухили се доволно и изпи чашата на екс.
- Относно шоуто което е забранено за непълнолетни.. нали знаеш,че трябва да се постараеш повече!? - щастливо му съобщи тя и се отпусна назад в сепарето.
Започна да и става скучно.Не очакваше че точно с човека който е в момента може да и стане скучно за това реши да го предизвика с нещо..
- Сам каза,че обичаш да получаваш това което искаш.. а сега какво точно искаш? - попита богинята и прехапа леко долната си устна
Започна да върти пръсти по ръба на чашата и не отделяше погледът си от неговият.
Bryan Bastard
Демон
Демон

ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека ''Опиум ''   Пет Юни 22, 2012 2:23 pm

Нямаше да се получи, тя беше богиня, а аз нищо и никакъв демон, силите ми нямаха власт само срещу богове. Елинор се отдръпна от мен, и дори най - малката надежда ми се изпари. Бях си казал, че тази вечер ще се държа като човек, а как точно постъпваха хората? А да май се сетих...
Не й останах длъжен, след предизвикателството и, се приближих към не, както тя беше направила преди миг, но аз не се спрях на няколко сантиметра, а я целунах. Толкова ясно си спомнях онази целувка в миналото, че сега направих абсолютното също движение на езика си каквото бях направил и тогава. За обикновенните хора, можеше да се сравнява с Де Жаву.
Отдръпнах се от нея и аз направих същото надигнах чашата си и я изпих на екс. Ухилих се насреща й и съвсем тихо казах:
- Щеше ми се нещо такова... - След това напеавих едана малко смръщена физиономия. - Но имаш ужасен дъх, трябва да направих нещо по въпроса...
Elliеnor Grace Pearce ♥
Гръцко Божество
Гръцко Божество

ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека ''Опиум ''   Пет Юни 22, 2012 2:36 pm

Разочарова се от това,че тя се отдръпна от него.И не и остана длъжен.Приближи се по същият бавен начин към богинята и вместо да се дръпне,я целуна.Целувката беше доста дълга и същевременно позната.Ел не можеше да скрие ,че и допадна.Както той сами си помисли хората биха помислили това за Дежа Ву ,но при нас беше различно.Отдръпна се доволен и изпи питието си на един дъх.Явно още искаше да си играе и започна да говори глупости.
- А ти не си се научил да се целуваш,все още.. - отвърна Ели със доста самодоволна усмивка.
Щяло му се нещо такова,е можеше и да му излезе късмета.Тя се приближи към него и постави ръката си на коляното му.Внимателно се доближи до устните му и се усмихна доволно.
- Сигурен ли си ,че не искаш повече.. защото не се знае дали ще имаш втори шанс? - попита тя убедена в себе си.
Не помръдна от мястото и положението си докато той не и даде отговор,дори започна внимателно да обхожда с поглед лицето ,вратът и тялото му.
Bryan Bastard
Демон
Демон

ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека ''Опиум ''   Пет Юни 22, 2012 3:04 pm

Добре , определено ми го върна... Много добре знаех, че целувката, която й дадох и хареса, но се заяждаше като мен. Това беше до една степен нашата игра. Елинор отново се приближи, но този път ръката и беше върху коляното ми, лицето и на сантиметри, носовете на милиметри, а очите и обхождаха всичко по мен, точно както правеха и моите. Не бях сигурен за нея , но моите очи бяха като ренген, виждаха през дрехите.
- Аз не си пропускам шансовете Елинор... - Казах провлачено. Обичах да произнасям цялото й име, завучеше ми толкова благозвучно. Очите ми отново се върнаха на нейните, а аз се повдигнах от сепарето за да слея усните ни отново.
Протегнах се за да хвърля цигарата си в пепелника и ръката ми се вплете в косата й, без да и позволява да се отдръпне от целувката. Не знам за мен, но тя се целуваше неповторимо... Езиците ни се преплитаха ли преплитатха, и пак и отново... Накрая, се отдръпнах от нея и я освободих, за да може да се отдръпне ако желае.
- Да разбирим ли, че ще получа следващ шанс или сегашната ни целувка не беше достатъчно разрушителна за вкуса ти?
Elliеnor Grace Pearce ♥
Гръцко Божество
Гръцко Божество

ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека ''Опиум ''   Пет Юни 22, 2012 3:18 pm

Наистина му го върна и се радваше ,че си призна.Харесваше играта която водеха по между си.Той не си поплюваше много а директно действаше.Това определено я побъркваше в един мъж.Обичаше да бъде с мъже които знаят какво искат и какво търсят,а този до нея беше точно такъв.Каза,че не пропуска шансовете си и я нарече с цялото и име.Звучеше доста .. интелигентно.Повдигна се само малко за да захвърли цигарата си в пепелника и устните му отново потърсиха нейните.Езиците им се преплетоха а той дори не я пусна на милиметър да се отдели,не че искаше,но все пак..Когато сладката и страстна целувка между двамата приключи Ел помръдна съвсем малко от мястото си.
- Ако продължаваш така,ще получиш .. и не само втори .. - каза тя спокойно.
Дяволитата усмивка се разля по апетитните й устни и сините и очи като кристали се впиха в неговите.Играта сега започваше и на нея вече и беше забавно.Не мислеше да проточва всичко за това просто го придърпа към себе и и обви ръката си около вратът му.Впи нежно устните си в неговите и сплете език с неговия.Той определено можеше да се целува,но нали трябваше да го дразни с нещо...
Bryan Bastard
Демон
Демон

ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека ''Опиум ''   Пет Юни 22, 2012 3:43 pm

Обожавах да получавам това, което искам и както винаги се борех докрай, за да го получа. Богинята, която си "играеше" с мен имаше същия храктер. Може би затова си бяхме допаднали едно време. Тя ме целуна отново, като този път нейната ръка ме придърпа, Всяка следваща целувка ставаше все по страстна и все повече не беше за пред хората. Езикът ми се извиваше в устат й, като изучаваше всеки нейн ъгъл и всяко тайно местенце. Ръцете ми се спуснаха по тялото й и се спряха на бедратай, като я повдигнаха и я принудиха да ме прекрачи, и седне върху мен.
Отдръпнах се за секунда от нея и се усмихнах.
- С колко шанса разполагам горе -долу Елинор, за да знам колко от "патроните" да си "гърмя" сега... - Не и позволих да ми отговочи, че току виж решила отнова да се заяде... Всъщност за какво можеше да се заяде сега?
Наведох се напред, като притиснах телата ни още по силно едно към друго, протегнах се и взех чашата си, като я изпих и се усмихнах, продължавайки да стоя така...
Elliеnor Grace Pearce ♥
Гръцко Божество
Гръцко Божество

ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека ''Опиум ''   Сря Юни 27, 2012 2:48 pm

Хм.. този път доста зарадва богинята със действията си.На нея и трябваше точно такова момче... което не му мисли и не е от тези които след първата целувка искат да се женят за теб.Тя прокара ръка през лицето ми и накрая я уви около вратът му.Забоде нокти внимателно и дяволита усмивка се разля по апетитните и устни които сълбъзняваха всеки.
- Сам определяш това,ако искаш повече.. ще се наложи да ''изхабиш повече патрони'' - каза тя със шепот и повдигна вежда.
Бутна го на зад и се намести още по-удобно в скута му.Отново потърси устните му и впи нейните в неговите.Започна страстна и дълга целувка.Започна да прокарва устните си по вратът и брадичката му ,а ръцете и шареха из ,все още, облеченото му тяло.
-Сигурен ли си,че ти се стои още тук? -попита Богинята между целувките.
Разхождаше ръцете и устните си и не се отделяше,правеше го колкото да си поеме въздух,..
Bryan Bastard
Демон
Демон

ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека ''Опиум ''   Сря Юни 27, 2012 5:38 pm

Сега вече бях получил втори шанс или поне така си мислех след въпроса й, както и действията й. Не ми се стоеше тук определено, но още не бях сигурен дали искам да и показвам къде живея, ако беше решила да си отмъщава за действията ми преди сто и петдест години, независимо колко и харесаше "играта" ни, нямаше да е много удачно да я водя в апартамента си.
След поредната спираща дъха целувка вече бях готов да я заведа навсякъде. Животинчето в мен се беше пробудило точно като онази нощ в която се бяхме срещнали толкова отдавна. Тя го опитомяваше много добре, по точно му отвързваше каиската а то само се опитомяваше, когато беше с нея.
- Мисля че няма да е зле да се преместим на някое по спокойно място. - Казах докато устните й още бяха на втата ми. Ръцете и сякаш прогаряха кожата ми през дрехите, които невъобразимо много започваха да ми пречат. - Може в скромния ми апартамент или там където живееш ти.
Не ме интересуваше дори ако се събудех в опожарения си апартамент на следващата сутрин. Интересуваше ме само настоящето...
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека ''Опиум ''   

Дискотека ''Опиум ''
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1