DarkShadows

One forum of magic

ИндексPortale*КалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Приятелите ни
Съб Фев 23, 2013 1:01 am by Елена Гилбърт

» Рекламирайте тук
Съб Фев 23, 2013 1:00 am by Елена Гилбърт

» Искам да сменя
Съб Фев 23, 2013 12:58 am by Елена Гилбърт

» Търся си другарче за миналото?
Вто Фев 19, 2013 12:19 pm by Thor

» Статуята на плачещия ангел
Нед Фев 17, 2013 2:06 pm by Aleksia.

» Сънят на Арън с Клеопатра (+18)
Вто Яну 01, 2013 1:40 pm by Клеопатра

» ТЕМА...................
Чет Дек 27, 2012 5:24 pm by zahir.

» Арт Кафето
Пон Окт 08, 2012 10:47 pm by Клеопатра

» ДА ПИТАМ ХД
Сря Сеп 26, 2012 8:08 am by Клеър Грей

Гласувайте за нас.
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com
Top posters
Aries.

Елена Гилбърт

Катрин Пиърс

Madison Miller

Aphrodite

Клеопатра

Bryan Bastard

Katniss Goldlion

Charlotte Petrova.

Dean Winchester

~* Екипът ни *~
Админи: Елена: Арес: Мелиса: Moд: Али

Share | 

Нощен Бар '' Париж ''

Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Катрин Пиърс
Admin
Admin

Брой мнения : 870
Местожителство : In my Dark World

ПисанеЗаглавие: Нощен Бар '' Париж ''    Чет Юни 14, 2012 1:02 am

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://dark-shadows.forumativo.com
Арън Корвин
Ловец
Ловец

Брой мнения : 272

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен Бар '' Париж ''    Вто Юни 19, 2012 3:53 am

Продължения от Алейта до Парка

Арън взе едно от нейните текили и я изпи на екс като я погледна право в очите.
- Малко се съмнявам да си по добра от мен, но поне в пиенето със сигурност.
След това взе още една от питиетата и я гаврътна цялата бързо като след това издиша въздух шумно.
- Май на публични места не си толкова отворена? - подсмихна се той като си припомни как флиртуваше в алеята край парка се правеше на ударена като от метеор все едно имаше амнезия и не помнеше как му се натискаше.
Примигна няколко пъти с очи като кимна към останалите чаши които все още бяха пълни.
- Е пий де, нали си търсеше оправдание да си търсиш бельото в храстите?! - подкани я той.
Вижте профила на потребителя
Caroline Forbes
Вампир
Вампир

Брой мнения : 344

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен Бар '' Париж ''    Вто Юни 19, 2012 8:00 am

- Просто се тревожа за теб – казах весело и закачливо – не искам майка ми да те арестува, преди да сме се позабавлявали.
Вдигнах втората си малка чашка и му се усмихнах дяволито, като я изпих и отново натиках лимончето между устните си. С всяка изминала ми ставаше все по-лесно да ги пия … не че се насилвах, но все още не бях свикнала така с вкуса на алкохола, както някой живял поне тридесет години. Усещах как приятно загряваше гърлото ми и по-скоро лимона беше това, което караше челото ми да се набръчка и да присвия очи, но наистина ми харесваше вкуса му.
-
Та … защо не ми кажеш за разследването си - попитах направо, защото вече започвах да губя търпение, като бутнах поредната чашка към него.
Така или иначе трябваше да го попитам, но ако продължавахме да пием в същото темпо, нямаше да запомня какво ми е казал, затова реших да започнем направо. Естествено, направих се на заинтересована и се приближих, като започнах да преминавам бавно с показалеца си по бедрото му и да прехапвам долната си устна.
Арън Корвин
Ловец
Ловец

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен Бар '' Париж ''    Вто Юни 19, 2012 8:16 am

Той усети показалеца й по бедрото му и това го накара да се усмихне.
- Няколко лекарства за били откраднати и моя клиент ме нае защото няма вяра в полицията.Това е! - каза той като се усмихна престорено.
След това отново взе една от текилите и я изпи, но по бавно като после остави празната чаша на масата.Зачуди се защо толкова иска да знае за случая.
- Спокойно ще се постараем майка ти не узнае,че сме се позабавлявали.
Погледна към чашите, после пак към нея като този път се усмихна широко.
- Май скоро ще свършат и тогава си моя! - палаво примигна с едно око той.
Caroline Forbes
Вампир
Вампир

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен Бар '' Париж ''    Вто Юни 19, 2012 8:34 am

Само това ми трябваше да чуя и не, не бяха думите му, а засилването на ритъма, когато ме излъга. Можеше да е съвсем спокоен, като ми казваше това, но определено нямаше как да излъже и себе си. Усмихнах му се доста фалшиво, но поне както и да го правех, усмивката ми беше красива и пленителна. Разбира се, разбрах намека му и изпих още една чаша, като реших да задълбоча още малко разговора ни, но определено нямаше да си говорим мръсни работи.
-
Просто си миля, че мъжете детективи са ужасно секси – казах палаво и премигах невино с очички – искам да знам подробности … това ми действа доста приятно.Всъщност, истината беше, че детективите наистина бяха секси … като изключим Монк, но както всички други детективи от сериалите, така и този фалшив детектив, ми беше достатъчно симпатичен. Не бях напълно сигурна, дали това е професията му, но това с хапчетата беше пълна лъжа и беше въпрос на време да разбера дали говореше за кръвните банки. Лошото беше, че винаги имаше поне един вампир, който да обвиним за това и да убием, като причината главно беше, че не пиеха кръв от болницата, а от самите граждани, но сега не можехме да пуснем никой срещу древните, защото щеше да е по-добре да им спестим мъките на хората и да ги убием още сега.
Арън Корвин
Ловец
Ловец

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен Бар '' Париж ''    Вто Юни 19, 2012 10:06 am

- То не само мъжете детективи са секси!- каза той с дрезгав глас. - Аз мисля ,че момичета ученички са далеч по-секси!
Той й намигна с око като се изплези леко и облиза жадно совите устни като видя нейното уш невинно изражение.Очите му се взряха в нейните за момент преди да проговори отново.
- Е аз викам да си изпием тези текили и да тръгваме да се забавляваме. - предложи той като се огледа за момент.
После отново върна погледа си към нея като зачака с нетърпение нейния отговор.
- Чуде се какво ли ще стане когато секси мъж детектив изчука секси момиче ученичка?! - направи се на зачуден той като я погледна игриво с очи.
Caroline Forbes
Вампир
Вампир

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен Бар '' Париж ''    Вто Юни 19, 2012 10:51 am

Имаше още четири чаши на масата, но бързо щяха да бъдат пресушени, а аз губех времето си, затова реших да сменя тактиката и да му задам един последен въпрос, преди да сме си тръгнали. Приближих се бавно към ухото му и прошепнах тихо, за да ме чуе само той.
-
Мисля, че скоро ще разберем – казах и се отдръпнах, като продълих сериозно – но … преди това искам да те попитам нещо. Вярно ли е, че от болницата се краде кръв? Видях нещо в записките на майка ми, но не мога да си обясня защо на някой му е.
Бързо намерих някакво оправдание да го попитам направо, а и дори да ме излъжеше, щях да чуя сърцето му и веднага да разбера, дали знае за кръвта или не. Трябваше само да се обадя на майка ми и на Деймън, пък после щях да мисля какво да му правя. Да … щях да отида до тоалетната преди да тръгнем и да им кажа всичко, ако имаше нещо за казване разбира се.
Арън Корвин
Ловец
Ловец

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен Бар '' Париж ''    Вто Юни 19, 2012 10:57 am

- Да вярно е!Крадяно е в големи дози донорска кръв и то под носа на завещащия хирургията. - отвърна той тихо като,че ли разказваше някаква клюка.
След това я хвана за ръка и я погледна в очите, усмихвайки се палаво.
- Е ще отидем ли най-сетне да се позабавляваме. - промълви той с нетърпение в гласа и желание в очите си.
Не разбираше защо задаваше толкова въпроси и сигурно беше заради майка й.
- И моля те не казвай на никой за това което ти казах.Нека си остане между нас.Нашета малка мръсна тайна.
Целуна нежно ръката й като истинска джентълмен и я подържа както влюбените момичета и момчета правеха.
Caroline Forbes
Вампир
Вампир

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен Бар '' Париж ''    Вто Юни 19, 2012 11:13 am

Лошото беше, че отговори съвсем откровено на въпроса ми и не бях много сигурна, дали наистина знаеше какво става или не, но не можех да оставя нещата в ръцете на съдбата … макар че моите ръце се намираха на съвсем различно място в момента. Не очаквах такъв жест, но бързо се осъзнах и бавно дръпнах ръката си от неговата.
-
Ще отида да се освежа – казах с лека усмивка и кимнах към дамската тоалетна – връщам се след минута, не ми бягай.
Усмихнах се и му намигнах, като се изправих от масата. Тръгнах бавно и спокойно към дамската стаичка, а щом влязох вътре, изгоних няколко момичета, които се гримираха. Не ми трябваха клюкарки в момента. Веднага извадих телефона си и без да му мисля много, звъннах първо на Деймън, вместо на майка си и говорех задъхано, дори до някъде изплашено. Беше ме страх, че можеше да се окаже ловец, а и все пак ме беше видял със Стефан, а не исках да свърша с кол в сърцето, забутана в някой храст.
Деймън, както винаги, ми се развика и ме накара да се успокоя, за да ме разбере, но само щом казах, че знае за кръвта от болницата, той ме спря. Не бях много сигурна, дали го разбирах, защото си бях пийнала, но май искаше да скоча през прозореца?!? Започнах да увъртам, докато не ми се развика отново, а накрая просто му затворих телефона, огледах се и направих каквото ми каза. Трябваха ми по-малко от две минути, за да изляза, огледах се дали ме следят и се прибрах по най-бързия начин. Секси детектива … той остана сам в заведението, като се надявах да не го видя повече, защото нямаше да знам какво да му кажа, но просто ме беше прекалено страх, за да рискувам.
Рейвън Феърфакс
Ловец
Ловец

Брой мнения : 11

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен Бар '' Париж ''    Вто Юни 26, 2012 7:14 am

Бутна вратата, не се отдаде на изкушението да я изрита - барът беше скъпарски, от онези, които не го привличаше, но това не бе добрата стара Англия с нейните пъбове, съвсем не. Огледа изпод вежди обстановката, изсумтя полунасмешливо, полууподигравателно и седна на бара.
- Скоч, двоен, чист. - поръча на бармана със силен северноанглийски акцент.
мъжът го изгледа подозрително, ала не каза нищо и само постави пред Рейвън чашата с питието.
Ловецът свали коженото си яке и го мента на стола до себе си с подчертано безгрижие. Черната спортна риза правеше косата му прилична на нощ. Няколко женски глави се обърнаха да го погледнат продължително, но той се взираше в чашата си.
Миг по късно чу вратата на нощното заведение да се отваря...
Richard Swan
Човек
Човек

Брой мнения : 73

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен Бар '' Париж ''    Вто Юни 26, 2012 7:25 am

След поредната изтощителна репетиция, Ричард се запъти директно към барът, който се намираше на две преки от малкия театър, където групата му репетираше всяка вечер от седем до единадесет.
Избра си местенце на бара, достатъчно инкогнито, за да не бъде тревожен от редовните търсачи на забавление за една нощ, които често се оказваха женени кретени с половин дузина деца и обезкуражаваща професия, търсещи нещо, с което да разнообразят безцветното си ежедневие.
Захвърли почти театрално сака си в ъгъла, не искаше да вижда него и вещите вътре поне в близкия един ден. Обикновено работата с трупа като неговата бе приятна и неангажираща, почти игра, но напоследък завистта се бе прокраднала между много от танцьорите превръщайки репетиционната зала в бойно поле на неразрешени интриги, отровни реплики и подмолни действия.
Очите на Ричард проследиха няколкото полици с алкохол зад бара и след кратко колебание той се спря на обичайното си мартини с черешка.
Той с усмивка поръча питието си на бармана и свали жилетката с превързани ръкави, която покриваше раменете му.
Рейвън Феърфакс
Ловец
Ловец

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен Бар '' Париж ''    Вто Юни 26, 2012 7:35 am

Мъжът, който влезе бе висок, но слаб, доста слаб, като танцьор. А и нищо чудно, с тази плавна походка. Подсмихна се. Тези излъскани момчета винаги му приличаха на жени под прикритие. Там може би се коренеше и бисексуалността му, а може би просто бе опортюнист.
Мрачните студени очи проследиха платинено русия младок, сетне се върнаха на питието. Мъжът прокара ръка през лицето си и отпи от питието, зачуден дали да загуби няколко минути в разговор с новодошлия или да не се набърква с онези, които не познаваха особеностите на професията му.
Richard Swan
Човек
Човек

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен Бар '' Париж ''    Вто Юни 26, 2012 7:47 am

След като питието му бе поднесено, Ричард вече можеше да си позволи да се огледа наоколо в търсене на компания.
Не, не го разбирайте погрешно, връзките за една нощ съвсем не бяха в стила му. Дори, ако трябваше да бъде честен, смяташе ги за неуважение към себе си. Как може някой, който има толкова пошли желания и принизява стандартите си в името на подобна плътска цел да притежава подобаваща доза респект към своята персона.
Всъщност, по природа Суон съвсем не бе разговорлив, социален тип личност, дори можеше да се твърди обратното. Той рядко прекарваше времето си в нечия компания, можеше да се каже, че нямаше хора около себе си, които заслужаваха да бъдат наречени приятели и съвсем не обичаше да бъде заобиколен от тълпи или множества. Но след седмица като тази, наистина усещаше нужда да размени няколко думи с непознат, повлияни от алкохола, за да успокои съвестта и нервите си.
Чашата стоеше пред него съвсем празна, а Ричард си играеше с черешката, обикаляйки с нея полегатите, влажни, полирани стени.
Рейвън Феърфакс
Ловец
Ловец

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен Бар '' Париж ''    Вто Юни 26, 2012 8:29 am

Рейвън допи скоча и се вгледа в чашата на младежа до себе си: също празна. Въздъхна. В момента, в който си бе поръчал първото питие, знаеше, че съвсем няма да се отърве само с него. Барманът пред англичанина бършеше някакви чаши за вино и оглеждаше сервитьорките. Ловецът свъси вежди и сви рамене. В задния джоб на черните му джински се криеше асото пика и ръката му се стрелна инстинктивно да го напипа. Сетне прибра под ризата си сребърният гарван с ахатово око, закачен на верижка и леко се извъртя на стола.
- Ще пиете ли още едно? - попита седналият до него млад мъж с леко дрезгавия си, тежък от английския акцент и неколкодневното мълчане глас.
Richard Swan
Човек
Човек

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен Бар '' Париж ''    Вто Юни 26, 2012 8:37 am

Ричард бе унесен в собствените си мисли, които самотата отдавна бе обладала. Обърнат към малкия, мръсен дансинг, по който прескачаха шарени светлини, той наблюдаваше двойките, решили да се отдадат на малко завоалирана интимност под звуците на комерсиалния рок, който озвучаваше помещението.
Суон не можеше да си спомни кога за последно бе танцувал за удоволствие, без да трябва да угажда на помпозните прищявки на някой псевдо-критик.
Сериозният, нисък глас идващ иззад рамото му прекъсна размислите на Ричард и той се обърна, инстинктивно изтървавайки черешката обратно на дъното на чашата, където тя по принцип принадлежеше.
Обърна се, за да види чифт сапфирено сини очи, втренчили се в него в очакване на отговор.
Той съвсем леко облиза устни несъзнателно и кимна. От гърдите му се откъсна лека въздишка, която повече приличаше на стон и той премести малко стола си към непознатия, изкушен от шансът да завърже най-сетне приятелски разговор с някого след толкова време мълчание.
Рейвън Феърфакс
Ловец
Ловец

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен Бар '' Париж ''    Вто Юни 26, 2012 8:42 am

Рейвън се ограничи да даде красноречив знак на бармана, да промърмори "От същото!" и да обърне отново студените си очи към младежа, седнал до него. Несъзнателно прокара ръка през косата си, беше нещо като тик, останал му от младежките години, когато я бе носил дълга до раменете.
Едва когат о видя двете толкова различни чаши да докосват плота пред него, мъжът продума отново. Колкото и да осъзнаваше, че може би го представя в погрешна светлина, гласът му отново се отрони някак мърморещо и ниско:
- Доста оригинален избор на питие... Може би не Ви е позволени нищо по-силно заради режима?
Richard Swan
Човек
Човек

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен Бар '' Париж ''    Вто Юни 26, 2012 8:50 am

- Имате набито око. - констатира Ричард, осъзнавайки, че вече няма на разположение нищо, с което да впечатли непознатия. Обикновено поучаваше доста смесени реакции относно професията си, но крайният резултат винаги бе дълбоко учудване от страна на събеседниците му.
- Какво ме издаде? Походката ми, предизвикана от болките в палците или увитият ми в бинтове глезен? - явно мъжът срещу него принадлежеше към аристократично семейство, защото само един човек, обитаващ висшите слоеве на обществото може да разпознае балетист щом го види.
- Не, аз не се подчинявам особено на режим. Просто не съм почитател на силния алкохол. - обясни Суон, надигайки чашата в знак на тост, след което отпи завидно голяма глътка.
- След като вече знаете почти всичко за мен, редно е да споделите някой факт за вас, макар и да виждам, че се изкушавате да останете мистерия.
Рейвън Феърфакс
Ловец
Ловец

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен Бар '' Париж ''    Вто Юни 26, 2012 8:56 am

-Не! Издаде Ви фигурата! - кратко изрече ловецът и се усмихна леко, осъзнавайки колко двусмислено са прозвучали думите му, ала това не го интересуваше; продължи - Всички танцьори имат специфично развита фигура и тя се различава съществено от другите. Нищо по-прозаично от това!
Чувайки вторият въпрос обаче, Рейвън леко се намръщи. Какво би могъл да сподели, без то да издаде професията му или богатият му опит в убийствата на всякакви гадняри.
- Казвам се Рейвън. - рече кратко накрая, решил, че това е единственото безопасно нещо за казване.
Без фамилията му, естествено, тя бе твърде твърде опасно разпознаваема сред небезопасните кръгове в задкулисното общество на свръхестествените създания.
Richard Swan
Човек
Човек

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен Бар '' Париж ''    Вто Юни 26, 2012 9:12 am

- Значи не греша в преценката си за вас. Вие сте с аристократична кръв. - каза Ричард докато надигаше чашата за пореден път. Сиво-зелените му очи с прикрито любопитство изучаваха непознатия господин. Минаха незабелязано по всеки абаносов кичур на чаровно рошавата му прическа, проследиха всяка малка бръчка по челото му, съвсем загатнато преминаха през очите му и се спряха на устните за малко по-дълго от очакваното, сетне се плъзнаха по ревера на ризата ми и надолу.
- Щях да съм не особено впечатлен от уменията ви ако бях стоял срещу вас. - той посочи малките изпъкнали кости наподобяващи пръстени, намиращи се в зоната под ключицата и над гърдите му. - Най-типичното за едяин балетист, а вие дори не го бяхте видели. Поздравления. - Ричард се усмихна, осъзнавайки, че говори прекалено много, но някак не можеше да се възпре. Имаше нужда да се отърси от всичко.
- Суон. Ричърд Суон. - добави той, тъй като сметна за уместно да се представи.
Рейвън Феърфакс
Ловец
Ловец

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен Бар '' Париж ''    Вто Юни 26, 2012 9:19 am

- Просто Рейвън. - усмихна се леко ловецът; на танцьора не му трябваше да познава такъв като него.
Плъзна дискретно поглед из залата, никой не го следеше, значи бе по-добре да пропусне фамилията си.
- Не е прякор. - допълни. - При все, че аз съм си чист гарван.
Сетне отпи от чашата си, оставяйки течността да опари гърлото му, да направи гласа му още по-дрезгав и продължи:
- Вие обаче не казахте нищо за акцента ми, а той е доста по-лесно забележим...
Richard Swan
Човек
Човек

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен Бар '' Париж ''    Вто Юни 26, 2012 11:46 pm

- Казват, че и аз съм истински лебед и нямат идея колко са прави. - рече Суон и отново не пропусна да втренчи очи в изящните устни на ловеца, докато той говореше.
- Нима се очаква да кажа нещо? Подценявате ме, Рейвън. Аз не се впечатлявам толкова лесно. - господинът срещу него явно таеше в себе си повече самолюбие отколкото Ричард очакваше. Имаше ли значение от къде идва или какъв е? Целта на Суон бе прост да проведе нормален разговор, който да не свърши с псувни и нечий разбит нос. Антисоциалността му започваше да добива заплашителни размери и той имаше намерение да се бори с нея.
Втората чаша бе пресушена. Ричард се колебаеше дали да си поръча ново питие. Нямаше намерение да се напива, махмурлукът бе нещо, което предпочиташе да избягва, особено, когато не е в човешката си форма. Да не говорим, че след няколко чашки, той започваше да се държи доста освободено.... Дори прекалено освободено.
Рейвън Феърфакс
Ловец
Ловец

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен Бар '' Париж ''    Сря Юни 27, 2012 1:11 am

Рейвън се засмя. Смехът му бе сух, като дране на нокът по шкурка, някак мрачен и лишен от хумор. Предпочете да не спори с младока, той нямаше как да знае, че един ловец никого и никога не подценява. Ала една от слабостите на гарвана беше и, че предпочиташе да оставя за себе си по-скоро лошо, отколкото добро впечатление. Повече го забавляваше, най-вече до момента, когато му се наложи да спаси нечий задник.
- Така да бъде... - задоволи се да изрече и извади пакета с цигари.
Запали една и дълго изучава пламъчето й.
- Пушите ли? - попита събеседника си най-неочаквано.
Richard Swan
Човек
Човек

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен Бар '' Париж ''    Сря Юни 27, 2012 1:21 am

- Не, това вече го дължа на режима ми. - всъщност това си бе долна лъжа. Ричард въобще не спазваше какъвто и да било режим. Просто една печална картинка се бе загнездила в съзнанието му и винаги висеше в ума му като гилотина, станеше ли дума за пушене. Ставаше дума за една от възпитателките в сиропиталището, която бе починала от рак на белите дробове, благодарение именно на тютюна.
- Още едно. - решително каза Суон, поглеждайки към бармана, който любопитно следеше разговора между него и Рейвън. Симпатичното рижаво хлапе зад бара с глуповата усмивка проследяваше всяка мимика и жест на Ричард, докато той общуваше с господина срещу него. Имаше някаква необичайна грация в движенията, която вероятно омагьосваше барманчето, чиито устни бяха леко отворени, докато наблюдаваше блондинът.
- Не се зазяпвай. - шеговито подметна Ричард и се усмихна на момчето, което се зае с приготвянето на мартинито с треперещи ръце и лице зачервено от срам.
- Прекалено малко казвате за себе си, Рейвън. Това гложди любопитството ми.
Рейвън Феърфакс
Ловец
Ловец

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен Бар '' Париж ''    Сря Юни 27, 2012 1:28 am

Насмешливите светло-студени очи се насочиха към мъжа зад бара. Дали осъзнаваше, че шансовете му са минимални? Ричард, както се бе представил, сам определящ се за лебед, нямаше по никаква начин да се заинтересува от някой, подобен на врабче. Още по-малко от някой, който не излъчваше нищо дори бегло напомнящо хищник. В разума на ловеца звънна за пореден път репликата на събрата му от едноименната поема на Едгар Алан По: "Нивга вече!" Все още не бе разбра; защо изниква така неканена и нечакана, в разгара на нещо, което не бе нито сериозно, нито изглеждаше трайно.
Спомни си отправения въпрос, може би той бе предизвикал спомена за "Гарвана".
- Това не е ли необходимо условие за поддържането на един разговор?
Richard Swan
Човек
Човек

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен Бар '' Париж ''    Сря Юни 27, 2012 1:48 am

- Всъщност, като се замисля, да. Имайки предвид, че съм за вас като прочетена книга, а вие за мен сте пълна мистерия... - питието вече стоеше на бара, а барманчето се бе покрило някъде, вероятно в някой тъмен ъгъл, оплаквайки загубата си. Ричард посегна към чашата и забеляза, че тази на събеседника му е почти пълна.
- Повече пиене и повече приказки от ваша страна, Рейвън... - след поредната глътка, запалила гърлото му, Суон вече се чувстваше съвсем леко замаян. Определено, алкохолът не му понасяше.
И все пак нямаше да се предаде лесно по отношение на непознатия, макар и леко пиян. Мартинито в кръвта му сваляше доста морални бариери, което в случай като този бе доста голям коз.
- Да видим. Какво мога да направя, за да ви накарам да говорите? Бих ви предложил танц, но се боя, че обстановката не е достатъчно подходяща за подобни изпълнения.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Нощен Бар '' Париж ''    

Нощен Бар '' Париж ''
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next